Gala podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

W trwającym roku szkolnym 2013/2014 uczniowie naszej szkoły mieli wiele możliwości, aby wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami w przeróżnych konkursach, z których na pewno jednymi z najbardziej prestiżowych były Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe. W piątek 16 maja 2014r. nadszedł czas na ich uroczyste podsumowanie.

Po raz pierwszy uroczystość odbyła się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Zostali na nią zaproszeni wszyscy laureaci z województwa opolskiego, ich rodziny, opiekunowie oraz przewodniczący komisji konkursowych. Oprócz wyróżnienia bohaterów podsumowania, przybyli mieli okazję dobrze się pobawić przy występach artystycznych, które stały na prawdziwie wysokim poziomie.

Jak już czytaliście na łamach strony tytuł laureata tych konkursów udało się zdobyć, aż z czterech przedmiotów. Wicekurator oświaty, p. Rafał Rippel, wręczył dyplomy i nagrody Agacie Książek w kategorii języka polskiego, Karolinie Barańskiej z języka angielskiego oraz Michałowi Tratkiewiczowi, aż w dwóch kategoriach historii i przyrody.

Szczerze gratulujemy życząc równie dużych sukcesów w przyszłości!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Adrian Lewandowski
FOTO: p. Tomasz Tratkiewicz, mgr Adrian Lewandowski