"Zero nudy" - Festiwal Filmów dla dzieci i młodzieży

W środę 28 maja w ramach 10. Festiwalu Filmów dla dzieci i młodzieży „Zero Nudy” klasy IIb i IIIa obejrzały film pt. „Elf”.

Przed projekcją odbyła się pogadanka na temat bezpieczeństwa w drodze do i z kina oraz na temat zachowania się w czasie projekcji filmu.

Główny bohater Buddy używając elfowych sztuczek odzyskuje rodzinę i poznaje swoje przeznaczenie. Film bardzo podobał się dzieciom, co wyraziły w swojej ocenie podczas głosowania przyznając mu najczęściej 6 punktów.

Dzieci otrzymały pamiątkowe znaczki odblaskowe i kolorowankę dotyczącą festiwalu.  Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia z logo festiwalu.

Było zabawnie!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata Kachny