Najlepsza szkoła w województwie we współzawodnictwie sportowym

Współzawodnictwo sportowe województwa opolskiego za rok szkolny 2014/2015 rozstrzygnięte – pierwsze miejsce zdobyła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu.

To wspaniały prezent jaki zafundowali nam wszyscy pracujący na ten sukces nauczyciele i uczniowie w roku 70-lecia szkoły.

Każdy nauczyciel wychowania fizycznego swoją wszechstronną pracą z uczniami doprowadził około 160 uczniów do finałów oraz półfinałów wojewódzkich.

Dziękujemy wszystkim startującym w zawodach uczniom. Można ich znaleźć na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce SPORT w poprzednim roku (archiwum na dole strony).

Do tego sukcesu doprowadzili uczniów nauczyciele wychowania fizycznego:

• mgr Małgorzata Janas
  • mgr Bogusława Westenholz
  • mgr Łukasz Dabbachi
  • mgr Grzegorz Kozdraś
  • dr  Mariusz Konieczny
  • mgr Dariusz Kopczyński
  • mgr Roman Stelmaszyk
  • mgr Mirosław Śnigórski

Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie: szsopolskie.pl

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Roman Stelmaszyk