Indywidualne Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Miasta Opola

W dniu 24 września 2015 r. w parku miejskim przy osiedlu Armii Krajowej reprezentacja dziewcząt i chłopców z naszej szkoły brała udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Miasta Opola.

Piękna, niemal letnia pogoda dopisała wszystkim zawodnikom.

Zawodnicy startowali: osobno klasy piąte i młodsze oraz klasy szóste w kategorii dziewcząt i chłopców. Dziewczęta miały do pokonania dystans ok. 700 m., a chłopcy ok. 1200 m.

Na poziomie klas piątych i młodszych, wspaniale zaprezentowali się zdobywając następujące miejsca:

I miejsce: Oliwier Sośnicki z klasy Va

III miejsce: Daria Bilińska z klasy Vb

IV miejsce: Adam Janikowski z klasy Vb

V miejsce: Ewa Juszczak z klasy IVb

Na poziomie klas szóstych najlepszymi okazali się:

I miejsca: Jagoda Bogucka z klasy VIa, Daniel Cieśla z klasy VIa

III miejsce: Tobiasz Rybicki z klasy VIb

IV miejsce: Jakub Wójcicki z klasy VIa

VII miejsce: Julia Wilczyńska z klasy VIa

Wszyscy wyżej wymienieni uczniowie zakwalifikowali się na Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe, które odbędą się 8 października 2015 r. w Lasocicach.

Na wyróżnienie zasługują również pozostali uczniowie klas IV – VI, którzy godnie reprezentowali nasza szkołę.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.

Opiekunami na zawodach były: mgr Małgorzata Janas oraz mgr Bogusława Westenholz.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Małgorzata Janas
FOTO: mgr Małgorzata Janas