Klasa Ib na sportowo w pierwszym semestrze

Dziewczęta i chłopcy z klasy Ib mają swoje pasje.

Mateusz Pośledni wraz z kolegami zdobył piąte miejsce w II Gwiazdkowym Turnieju o Puchar Tygryska w piłce nożnej.

Szymon Pawelec ze swoją drużyną piłki nożnej brał udział w III Turnieju o Puchar Wójta Gminy Świerklany.

Mateusz Pośledni w czasie Turnieju Piłki Nożnej Halowej Zawodników Rocznika 2008 w Kątach Wrocławskich dostał dyplom dla „Najbardziej Wyróżniającego się Zawodnika Meczu”.

Szymon Pawelec z drużyną rocznik 2008, w grupie Liga Europy – Turniej Halowy Ekowod Cup zajął pierwsze miejsce.

Bartosz Szczepański ukończył kurs pływania, osiągnął doskonałe wyniki.

Mateusz Pośledni zajął drugie miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Grudnia.

Pola Jurkowska wraz z koleżankami podczas Mistrzostw Mikołajki World Dance Week Ido World Championship wytańczyła Mistrzostwo Świata w kategorii Jazz Dance Small Groups.

Maciej Głowacki brał udział w V Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej „Przyjaciele Soccer College” w Dobrzeniu Wielkim.

Bartosz Szczepański w Turnieju Game Cup w Środzie Śląskiej wraz z drużyną zajął pierwsze miejsce.

Mateusz Pośledni zdobył czwarte miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Listopada.

Jędrzej Szczepański w IX Międzynarodowym Turnieju Judo Silesia Cup Rybnik 2015 zdobył brązowy medal.

Szymon Pawelec brał udział ze swoją drużyną w Turnieju Game Cup w Środzie Śląskiej. Zdobyli złoty medal.

Pola Jurkowska wraz z koleżankami z Zespołu Tańca Nowoczesnego „Adena” uczestniczyła w II Opolskim Festiwalu Tańca. Ich Mini-Formacja do 7 lat zajęła pierwsze miejsce.

Maciek Głowacki otrzymał medal „Wzór Fair-Play” za wzorową postawę na boisku.

Maciej Głowacki brał udział w 16. Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Zajął ze swoją drużyną drugie miejsce.

Lena Konfisz lubi pływać, ukończyła kurs pływania – poziom: konik morski.

W Turnieju Szachowym organizowanym przez Szkołę Szachową „Czarny Koń” o Mistrzostwo Października walczyli Mateusz Pośledni i Szymon Pawelec. Chłopcy zdobyli medale i dyplomy.

Jędrzej Szczepański trenuje judo. W V Ślężańskich Mistrzostwach Judo zajął drugie miejsce.

Daniel Syposz kocha górskie wędrówki. Gratulujemy dojścia do najwyżej położonego schroniska w Polsce 1670 m. n.p.m.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Urszula Długosz