Najlepsza szkoła we współzawodnictwie sportowym 2015/2016

W dniu 22 czerwca w sali im. Korola Musioła Urzędu Miejskiego w Opolu odbyło się uroczyste zakończenie sportowego roku szkolnego i podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół opolskich.

Miło nam poinformować, że pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych (21 szkół przystąpiło do rywalizacji w roku szkolnym 2015/2016) zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków wyprzedając Publiczną Szkołę Podstawową nr 11 oraz Publiczną Szkołę Podstawową nr 15.

Najlepszymi sportowcami w roku szkolnym 2015/2016 w Opolu zostali nasi uczniowie:

Martyna Łopianiak z klasy VIa oraz Tobiasz Rybicki z klasy VIb

Bardzo wszystkim uczniom-sportowcom, którzy przyczynili się do tego sukcesu gratulujemy, a znajdziemy ich w podsumowaniu sukcesów sportowych uczniów w roku szkolnym 2015/2016 po kliknięciu w tym miejscu.

Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego doskonałego przygotowania uczniów do zawodów!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Roman Stelmaszyk
FOTO: mgr Roman Stelmaszyk