Sztafetowe Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Miasta Opola

W dniu 29 września 2015 r. w parku miejskim przy osiedlu Armii Krajowej reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły brały udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Opola.

Pogoda dopisała, a nasi wspaniali zawodnicy – zarówno dziewczęta jak i chłopcy pokazali jak bardzo wysoką mają formę.

Oba zespoły zdobyły w pięknym stylu tytuł mistrzowski (chłopcy z ponad 100-metrową przewagą). Tym samym dziewczęta i chłopcy zapewnili sobie udział w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych, który odbędzie się w Starym Oleśnie.

Mistrzynie Miasta Opola w Sztafetowych Biegach Przełajowych to: Julia Wilczyńska, Martyna Łopianiak, Ewa Juszczak, Anastazja Nowaczek, Izabela Matuszewska, Daria Bilińska, Amelia Konfisz, Jagoda Bogucka, Agata Brzozowska.

Mistrzowie miasta Opola w sztafetowych Biegach Przełajowych to: Daniel Cieśla, Tobiasz Rybicki, Bartosz Kostuś, Jakub Wójcicki, Kacper Łyszczarczyk, Dawid Janik, Oliwier Sośnicki, Adam Janikowski, Marcel Jaszczyk.

Opiekunami obu zespołów były p. Małgorzata Janas oraz p. Bogusława Westenholz.

Serdecznie gratulujemy dziewczętom i chłopcom za wspaniały sukces, a nauczycielom dziękujemy za przygotowanie uczniów do zawodów. Życzymy naszym Mistrzom dalszych sukcesów w sporcie (nie zapominając o nauce ).

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Małgorzata Janas
FOTO: mgr Małgorzata Janas