Brązowi medaliści Mistrzostw Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Rewelacyjny bieg naszej sztafety na Międzynarodowych Zawodach Vena Cross będącymi także Mistrzostwami Polski w Biegach Przełajowych w Łodzi w dniu 24 kwietnia 2016 r.

Naszą sztafetę tworzyli:

Tobiasz Rybicki

Jakub Wójcicki

Adam Janikowski

Dawid Janik

Bartosz Kostuś

Kacper Łyszczarczyk

Daniel Cieśla

Marcel Jaszczyk

Kacper Prokop

Drużynę do zawodów przygotowały panie Bogusława Westenholz oraz Małgorzata Janas.

Na zawodach oprócz opiekunów drużynę wspierała cała dyrekcja szkoły – pani Grażyna Danielko, pan Roman Stelmaszyk oraz pan Mirosław Śnigórski.

Brawo chłopcy to piękny sportowy sukces uczniów klas piątych i szóstych – największe sportowe osiągnięcie szkoły w ostatnich latach! Przeczytajcie sami jak o nas piszą wskazując linki poniżej:

Komunikat końcowy zawodów międzynarodowych i Finału Ogólnopolskiego w sztafetowych biegach przełajowych Vena Cross 24 kwietnia 2016 r. Łódź:

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Roman Stelmaszyk
FOTO: mgr Roman Stelmaszyk