Finał Mistrzostw Miasta Opola w Dwa Ognie Dziewcząt

Brązowe Medalistki Mistrzostw Miasta Opola w Dwa Ognie.

Dnia 30 października 2015 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 29 w Opolu odbył się Finał Mistrzostw Miasta Opola w Dwa Ognie Dziewcząt.

Do Finału awansowały: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29.

Nasze zawodniczki po wyczerpujących treningach i sparingu w PSP nr 15 w eliminacjach do Mistrzostw Miasta Opola pokazały swoją wysoką klasę. Niestety w Finale Mistrzostw Miasta Opola wystąpiły w osłabionym składzie – bez Weroniki Więcek (która stała na „matce”) oraz Karoliny Kozioł.  „Matkę” godnie zastąpiła Paulina Gucwa, która super współpracowała z Ewą Juszczak i pozostałym zespołem.

Dziewczynki walczyły do końca bojowo… i do szkoły wróciły jako brązowe medalistki Mistrzostw Miasta Opola w Dwa Ognie Dziewcząt z pucharem, dyplomem i brązowymi medalami na szyi.

Cały zespól w składzie: Kateryna Korniaka, Ania Gasiorowska, Natalia Furs, Ula Domagała, Wiktoria Haczkiewicz, Paulina Gucwa, Agata Brzoza, Ewa Juszczak i Kamila Klimek zasługuje na wyróżnienie.

Dziewczynki byłyście wspaniałe. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.

Opiekunem grupy była mgr Małgorzata Janas.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Małgorzata Janas
FOTO: mgr Małgorzata Janas