Najlepsza szkoła w Opolu we współzawodnictwie sportowym

Zakończenie współzawodnictwa oraz sportowego roku szkolnego 2014/2015 w Opolu.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w dniu 23 czerwca w sali Karola Musioła Urzędu Miasta Opola w obecności wiceprezydentów pana Macieja Wujca i Janusza Kowalskiego, przewodniczącego Rady Miasta Opola Marcina Ociepy oraz zaproszonych gości podsumował rywalizację szkół w rozgrywkach sportowych.

Pierwsze miejsce w Opolu przypadło Publicznej Szkole Podstawowej nr 2, „Szkole Polskich Olimpijczyków”, kolejne miejsca zdobyli nasi przyjaciele z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 24 i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11.

Przez cały rok opolskie szkoły rywalizowały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Łącznie udział w nich wzięło blisko siedem i pół tysiąca uczniów, rozdano ponad dwa tysiące medali. To właśnie w grupie najmłodszych triumfowała „dwójka”, wyprzedzając na podium PSP nr 24 oraz PSP nr 11.

Do grona najlepszych sportowców Opola szkół podstawowych wybrano trójkę naszych uczniów – Paulinę Mendel, Łukasza Barańskiego oraz Filipa Salkiewicza. Serdecznie im gratulujemy.

Do tego sukcesu przyczyniła się fantastyczna postawa naszych uczniów kierowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego – mianowicie Małgorzatę Janas, Bogusławę Westenholz, Łukasza Dabbachi, Dariusza Kopczyńskiego, Mariusza Koniecznego, Grzegorza Kozdrasia, Mirosława Śnigórskiego i Romana Stelmaszyka. Uczniom, rodzicom oraz nauczycielom pięknie gratulujemy i życzymy wspaniałych sukcesów sportowych w kolejnym roku szkolnym.

Czekając na klasyfikację wojewódzką liczymy, że za rok szkolny 2014/2015 będziemy w czołówce szkół województwa opolskiego.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Roman Stelmaszyk
FOTO: mgr Roman Stelmaszyk

ARCHIWUM STRONY INTERNETOWEJ PSP2           Lata szkolne: 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014

ul. Katowicka 35

tel./fax : 77 454 28 85
e-mail: info@psp2.opole.pl

Więcej informacji w polityce prywatności.

Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.