Koncert w Filharmonii Opolskiej

W sobotę 28 czerwca 2014r. w pierwszym dniu wakacji, w Sali Klubowej Filharmonii Opolskiej odbył się Koncert dla dzieci w wykonaniu laureatów XV Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego „Liść Dębu” – Dąbrowa 2014.

O godzinie 14:00 p. Agata Bielecka poprowadziła dla dzieci Warsztaty plastyczne. Dzieci wykonały drzewo, które posłużyło za dekorację sceny.

O godzinie 15:00 rozpoczął się koncert. Wśród wykonawców była też nasza Kamilka Kałuża, dla której występ w Filharmonii był wielkim artystycznym przeżyciem.

Kamilka zaśpiewała dwie piosenki: „Najmilsza w szkole jest przerwa” i „Świat to wielka tajemnica”.

Po udanym koncercie dzieci otrzymały kolejną propozycję występu w filharmonii. Natomiast wszyscy opiekunowie otrzymali wiele pochwał na temat umiejętnego prowadzenia dzieci i właściwego doboru repertuaru dla nich. Kamilę oprócz p. Elżbiety Bilińskiej dzielnie wspierała jej mama, która była bardzo dumna ze swojego dziecka.

Gratulujemy Kamili bardzo udanego występu i życzymy dalszych artystycznych sukcesów.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Elżbieta Bilińska
FOTO: mgr Elżbieta Bilińska