Międzyszkolny Dzień Dziecka

W poniedziałek 2 czerwca 2014r. w ramach współpracy szkół, IIb zaprosiła klasę IIIb z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 w Opolu wraz z wychowawczynią panią Krystyną Dąbek z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Zabawa w „Echo” rozpoczęła wspólne spotkanie. Kolejną była sylabowa gra „Imię”. Losowo wszystkie dzieci podzieliły się na grupy i rozpoczęło się pełne emocji „Bingo”. Piosenka z elementami naśladowczymi „Dziesięciu Murzynków” wszystkich wprowadziła w dobry nastrój. Kolejnymi zabawami były „Kolory” w języku angielskim oraz „Ortografia” na punkty. Przy matematycznych zadaniach „Szybko liczę” należało wykazać się sprytem i wiedzą. Aktywne słuchanie muzyki i piosenka „Kaczor Donald” to kolejny punkt programu. „Nowe słowa” to gra w tworzenie słów, była również zabawa „Tunel”.

Dzieci, z okazji swojego święta otrzymały słodycze i brelok do kluczy.

Uczniowie bawili się zgodnie, dopisywały im humory. Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Było jak mówiły dzieci odlotowo!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Urszula Długosz
FOTO: mgr Urszula Długosz