Dzień Rodziny w klasie IVc

W poniedziałek 16 czerwca o godzinie 17:00 uczniowie, rodzice, dziadkowie, starsze i młodsze rodzeństwo spotkało się w świetlicy szkolnej na Dniu Rodziny klasy IVc.

Gości przywitał pięknie nakryty, duży stół z wypiekami rodziców. Wszyscy mogli częstować się kawą, herbatą, sokami, a w między czasie oglądać program artystyczny.

W klimat wspaniałego spotkania wprowadziła grą na wiolonczeli Madzia Zabłocka. Po niej trzy utwory zaprezentowała Ola Orlikowska, dając popis gry na gitarze. Improwizacją „Przepióreczki” na flecie zakończyła koncert Wiktoria Janczak. Następnie odbyła się recytacja wierszy o rodzinie w wykonaniu Natalki Diakowicz, Martynki Kraski, Hani Mroczkowskiej, Oli Orlikowskiej, Samiry Stabrowskiej, Joasi Kuś oraz Karolinki Góral.

Po występach uczniowie podarowali swoim gościom laurki i złożyli życzenia.

Teraz przyszedł czas na chwilę refleksji. Wszyscy oglądali prezentację multimedialną klasy IVb i IVc, które pracowały nad unijną ścieżką edukacyjną „W poszukiwaniu szczęścia”,  tworząc gry planszowe.

Po rozmowach zrobiono pamiątkowe zdjęcie.

Spotkanie przygotowały Małgorzata Marcinkiewicz i Grażyna Linkiewicz.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Grażyna Linkiewicz
FOTO: mgr Grażyna Linkiewicz