Zaproszenie na konkurs

Starając się o uzyskanie certyfikatu „Szkoły przyjaznej żywieniu i aktywności fizycznej” organizujemy są na terenie szkoły zajęcia i konkursy o tematyce zdrowotnej.

Na początku lutego we wszystkich klasach pierwszych przeprowadzono zajęcia poświęcone zasadom zdrowego odżywiania. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z różnymi produktami spożywczymi, porównania ich wyglądu, smaku i sprawdzeniu składników, z których zostały przygotowane. Dzieci same dokonywały wyborów najzdrowszych produktów i przedstawiały własne pomysły na zdrowe śniadanie.

W związku z tym zapraszamy uczniów wszystkich klas I do udziału w konkursie plastycznym.

Dzieci mają za zadanie wykonanie pracy plastycznej promującej zdrowe odżywianie, technika pracy dowolna (za wyjątkiem prac przestrzennych), format A3 lub A4. Prace zależy składać do 14 marca u wychowawców lub w klasie 205.

ORGANIZATOR KONKURSU: mgr Dominika Waluś