Tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Karolina Barańska, uczennica klasy VIa naszej szkoły, uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.

Karolina od pierwszej klasy przejawiała zainteresowanie językiem i wyróżniała się umiejętnością jego posługiwania. Brała udział w konkursach na różnych szczeblach – począwszy od szkolnych poprzez wojewódzkie, a skończywszy na ogólnopolskich, odnosząc przy tym spore sukcesy (o których mogliście czytać na łamach naszej strony). W roku szkolnym 2012/2013 uzyskała tytuł Olimpijczyka Roku w kategorii: Język Angielski Klas Piątych.

Prestiżowy tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego cieszy tym bardziej, iż Karolina corocznie, od klasy czwartej o niego zabiegała, a w tym roku było wyjątkowo trudno – spośród 240 uczestników zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego to właśnie ona znalazła się w pierwszej trójce.

Cieszymy się z jej sukcesu i życzymy kolejnych w przyszłości!

OPIEKUN I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Adrian Lewandowski
FOTO: mgr Adrian Lewandowski