"All You Need is... Song" - konkurs piosenki angielskiej

Dnia 18 marca 2014r. zespół „Crazy Stars” pod opieką p. Agnieszki Melnarowicz po raz kolejny wziął udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej „All You Need is… Song” organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Opolu.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z klas IV – VI oraz klas I – III szkół gimnazjalnych. Uczestnicy konkursu zobowiązani byli do zaprezentowania jednego dowolnie wybranego utworu z repertuaru brytyjskiej grupy The Beatles. Specjalnie powołane jury oceniało emisję głosu i dykcję, poprawność językową, kontakt emocjonalny z publicznością, interpretację utworu, ruch sceniczny oraz ogólny wyraz artystyczny.

W kategorii zespoły, w której rywalizowały ze sobą zespoły zarówno szkół podstawowych jak i gimnazjów zespół „Crazy Stars” zajął III miejsce.

W kategorii soliści Bartek Kostuś otarł się o podium zajmując IV miejsce z wyróżnieniem przy czym należy zaznaczyć, iż Bartek również w swojej kategorii rywalizował z uczniami szkół gimnazjalnych.

Solista:

• Bartek Kostuś z klasy IVa

Skład zespołu „Crazy Stars”:

• Liliya Korogodowa z klasy Vb
  • Magdalena Księżak z klasy Vb