"Primary School Tournament" - turniej języka angielskiego

19 marca 2014r. sześcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w II edycji konkursu pod nazwą „Primary School Tournament”, czyli w turnieju języka angielskiego dla szkół podstawowych.

Gospodarzem konkursu było Publiczne Gimnazjum nr 5 w Opolu, a patronem i sponsorem nagród – wydawnictwo Macmillan.

Nasza szkołę reprezentowali:

• Hania Downarowicz z klasy Ib
  • Natalia Piwko z klasy IIa
  • Wiktoria Haczkiewicz z klasy IIIa
  • Oliwia Stefaniak z klasy IVb
  • Marcin Kudlicki z klasy Vb
  • Karolina Barańska z klasy VIa

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu zawierającego zadania gramatyczno-leksykalne na dwóch poziomach: klas I – III oraz klas IV – VI.

Wśród laureatów turnieju znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły: Wiktoria Haczkiewicz zajęła I miejsce na poziomie klas I – III, a Karolina Barańska: II miejsce na poziomie klas IV – VI.

Laureatkom składamy ogromne gratulacje!

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali z rąk organizatorów dyplomy uznania oraz podziękowania za trud włożony w przygotowanie się do konkursu.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Katarzyna Król
FOTO: mgr Katarzyna Król