TANIEC MOIM SPORTEM, TANIEC MOIM ŻYWIOŁEM

Dnia 12 maja w naszej szkole odbył się po raz pierwszy konkurs tańca pt.:"Taniec moim sportem, taniec moim żywiołem".

Nasi uczniowie przeszli wszelkie oczekiwania organizatorów. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno w klasach młodszych, jak i starszych. Wśród kategorii, w których prezentowali się uczestnicy wyróżniliśmy: występy solo, duety oraz zespoły.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przystąpili do zadania - poziom był naprawdę bardzo wysoki. Jury miało ciężkie zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Wyniki konkursu:

SOLIŚCI:
Nagroda Grand Prix – Małgorzata M. (kl.4a)
I miejsce – Valeria K. (kl.4a)
Alisa O. (kl.6b)
II miejsce – Daria H. (kl.7b)
III miejsce – Alina Cz. (kl.5b)
Wyróżnienie: Iga W. (kl.5b)

DUETY:
I miejsce – Maja Ś. i Matylda P. (kl.5a)
II miejsce – Julia H. i Weronika K. (kl.4a)
III miejsce – Alina Cz. i Anna B. (kl.5b)
Jagoda G. i Aleksandra P. (kl.6a)

ZESPOŁY:
I miejsce – Aniela G., Martyna C., Milena B., Alina R., Maria K., Marianna K., Alisa O. (kl.6b)
II miejsce – Anastazja Y., Maja B., Mariia K. (kl.4b)
III miejsce – Zuzanna N., Zuzanna W.
Kalina S., Nikola K. (kl.5b)
Timur S., Łukasz P., Tymoteusz W., Artur J. (kl.5b)

Wyróżnienie:
Julia F., Helena B., Oliwia Ł., Julia Sz., Ada M., Lilia K. (kl.6c);
Paweł M., Wojciech C., Sebastian S. Miłosz M., Wojciech S. (kl.8b)

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas  oficjalnego zakończenia II semestru w naszej szkole (data zostanie podana w późniejszym terminie).

Szczęśliwi laureaci będą mogli zaprezentować swoje układy podczas szkolnego festynu, który odbędzie się 27 maja br.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie. Dla nas każdy z Was jest zwycięzcą! Mamy nadzieję, że to dopiero początek tego, co potraficie i za rok widzimy się znów!

Opracowanie: p. Anna Mateja