KONKURS "OPOLE W ŻÓŁTO-NIEBIESKICH BARWACH"

Dnia 27 kwietnia w Miejskim Centrum Wspomagania Edukacji odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursu „Opole w żółto-niebieskich barwach”, na którą zaproszono wszystkich uczestników wraz z nauczycielami-opiekunami.

Nagrody wręczyli: Aleksander Iszczuk, Naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Opola, dr Bronisława Ogonowski, Dyrektor MCWE oraz Hanna Kanik, Wicedyrektor MCWE. Wydarzenie poprowadził Mykhailo Bielyi, specjalista ds. wsparcia dzieci uchodźców z Ukrainy.

Nagrodzonych i wyróżnionych zostało 54 dzieci. Na zakończenie ceremonii goście wzięli udział w poczęstunku oraz zapoznali się z pracami wszystkich uczestników.

Przypominamy, iż tematem konkursu było wykonanie pracy plastycznej prezentującej Opole z perspektywy dzieci zza granicy, które uczęszczają do opolskich szkół podstawowych. Wykonując pracę konkursową, uczniowie mogli przedstawić te miejsca w naszym mieście, w których najbardziej lubią spędzać czas, które dobrze im się kojarzą lub wywołują u nich pozytywne emocje.

Nasza uczennica Anastasia Susiak z klasy 7 „c” otrzymała wyróżnienie. Prace wykonała i omówiła na dodatkowym języku polskim dla obcokrajowców.

ANASTASII GRATULUJEMI I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!

koordynator zakładki: Edyta Szymczyna-Zima