ODWIEDZINY W FIRMIE "MOVIEBIRD"

“Mission impossible”, “Gra o tron”, “La la land” – to tylko niektóre filmy, zrealizowane przez topowych producentów z użyciem wysięgników do kamer firmy Moviebird z Opola. To miejsce właśnie odwiedziła klasa 8a aby w przyszłości łatwiej było im wybrać zawód. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca tokarza, frezera a także montera, programisty, logistyka czy operatora kamer.
        MovieBird to firma globalna, tworząca miejsca pracy z najwyższej półki. Do tego korzysta z opolskiego potencjału, ponieważ równocześnie zatrudnia absolwentów Politechniki Opolskiej, jak i średnich szkół technicznych. Nasi uczniowie zostali zapewnieni o czekających na nich miejscach praktyk, jeśli wybiorą poznane w tej firmie zawody.

opracowała: Patrycja Gabor