APELE PODSUMOWUJĄCE II SEMESTR W DUŻEJ DWÓJCE

19 czerwca br. odbyły się po raz kolejny apele uroczyście podsumowujące II semestr. Pierwszych z nich o godz. 16.00 zgromadził bardzo dużą liczbę uczniów klas IV – VI oraz nauczycieli i rodziców naszych najmłodszych podopiecznych. O godz. 17.30 spotkaliśmy się z naszymi starszymi uczniami klas VII – VIII, nauczycielami i też sporą grupą rodziców.

Wspólnie świętowaliśmy sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych oraz sportowych na szczeblu szkolnym i pozaszkolnym.

W tym roku rozdaliśmy ponad 200 słodkości. Cieszymy się, że nasi uczniowie tak pięknie łączą naukę i sport, realizują swoje pasje, dążą do celu i zdobywają najwyższe laury.

Poniżej lista nagrodzonych w konkursach dydaktycznych oraz sportowych.

APELE PODSUMOWAUJĄCE II semestr -sportowe

APELE PODSUMOWAUJĄCE II semestr - naukowe