23 FESTYN OLIMPIJSKI

3 czerwca w naszej szkole po długiej przerwie odbył się 23 Festyn Olimpijski. Impreza skierowana była do uczniów, rodziców i nauczycieli.

Sportowy blok gier i zabaw
aktywizował  młodszych i starszych uczestników imprezy do rywalizacji przez zabawę. Rodzic z dzieckiem musieli uzupełnić kartę zadań, a nagrodą dla uczestników był pamiątkowy medal.
Dla najmłodszych do dyspozycji był dmuchaniec, malowanie twarzy,
kolorowe warkoczyki, bańki mydlane. Podczas festynu rozgrywane były mecze koszykówki, siatkówki i piłki nożnej. Można było również sprawdzić swój czas biegu, mierzony przez fotokomórkę. W trakcie imprezy towarzyszyła nam również Policja wraz z maskotką Policusiem.
Część artystyczna Festynu Olimpijskiego to przede wszystkim występy
taneczne oraz wokalne uczniów naszej szkoły.
Uczestnicy imprezy mogli skorzystać z bogatej
oferty gastronomicznej pięknie przygotowanej przez uczniów oraz ich rodziców.
Podsumowując, impreza była bardzo udana, każdy znalazł coś dla siebie. Było mnóstwo uśmiechów i radości. A to wszystko dzięki wielkiemu wsparciu sponsorów, rodziców oraz Radzie Rodziców, która ufundowała główną nagrodę – rower górski.

Opracowanie: p. Iwona Amrogowicz