CIEKAWE SPOTKANIA

25 kwietnia br. grupa dwujęzyczna klas siódmych i ósmych udała się wraz z p. Agnieszką Melnarowicz do Liceum Ogólnokształcącego nr 5. Odbyły się tam wykłady prowadzone w języku angielskim przez Afgankę i Ghańczyka. Opowiadali oni o krajach, w których się wychowywali.
            Zainteresowani lekcją Filipa Boatenga z Ghany uczniowie klasy 8B postanowili spontanicznie zaprosić go na lekcję wychowawczą do PSP2. Nasz gość opowiedział o swoim kraju uczniom i został oprowadzony po naszej szkole. Dzięki otwartości Filipa ósmoklasiści mieli również okazję do zadawania mu wielu pytań na temat Ghany, dzięki czemu zdobyli ciekawe informacje. Była to również dobra okazja na ćwiczenie języka angielskiego.

Opracowanie tekstu: Ola Koziarska, Lena Sięka, Lena Miążek.