Apel podsumowujący semestr pierwszy

W czwartek, 13 lutego 2014r., spotkaliśmy się wszyscy w sali sportowej na apelu.

Ostatni tydzień przed feriami zimowymi to dobry moment, aby podsumować pierwszy semestr roku szkolnego 2013/2014.

Najpierw zaproszono uczniów klas IV – VI. Ci, którzy wyróżnili się we wszelkiego rodzaju konkursach, zawodach, turniejach lub po prostu tym, że są życzliwi zaprezentowali się na środku sali razem ze swoimi wychowawcami i opiekunami.

Po krótkiej przerwie przyszedł czas na uczniów klas I – III. Podobnie jak ich starsi koledzy, Ci wyróżniający się zostali poproszeni na środek.

Poza oklaskami wszyscy wyczytani uczniowie otrzymali od Dyrekcji słodki upominek.

Zapraszamy do galerii wyróżnionych.

Dziękujemy, że tak pięknie reprezentowaliście naszą szkołę w pierwszym semestrze i liczymy na więcej w kolejnym…

Informacje o zwycięzcach konkursów, zawodów i turniejów mogliście na bieżąco śledzić na łamach naszej strony, możecie również zapoznać się z zestawieniem tych informacji w tym miejscu lub pobrać listę nagrodzonych wraz z ich opiekunami w formie pliku .pdf z załącznika poniżej.

Ze względu na zbliżające się ferie Pan Dyrektor zwrócił również uwagę na zasady bezpiecznego zachowania się i poprosił uczniów o rozwagę w trakcie dwutygodniowej przerwy. Mając to na względzie, przeczytajcie proszę informacje z naszej strony tutaj.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Adrian Lewandowski
FOTO: mgr Adrian Lewandowski, mgr Roman Stelmaszyk, mgr Katarzyna Calicka