Walentynki w szkole

Z okazji zbliżającego się Dnia Zakochanych jak co roku organizowana jest „Poczta Walentynkowa”.

Jeśli darzysz kogoś sympatią i chcesz 14 lutego obdarować wybraną osobę „Walentynką” nie zwlekaj i skorzystaj ze szkolnej poczty walentynkowej.

Podpisaną „Walentynkę”- imię i nazwisko osoby, która ma ją otrzymać oraz klasę wrzucamy do skrzynek umieszczonych:

• obok pokoju nauczycielskiego dla klas IV - VI
  • obok sali 304 na III piętrze dla klas I-III

Walentynki można wrzucać w dniach 12 - 13 lutego do godziny 12:00.

Zapraszamy również uczniów klas I-VI wraz z wychowawcami do wzięcia udziału w dwóch konkursach:

1. Konkurs na najbardziej walentynkową klasę (ubieramy się na czerwono lub różowo 14 lutego)

2. Konkurs na najładniejszą kartkę walentynkową z życzeniami w języku angielskim (kartki oddajemy nauczycielom języka angielskiego).

Ponadto 14 lutego w czasie przerw na II piętrze będzie można upiększyć swoją twarz specjalnym makijażem walentynkowym oraz zadedykować piosenkę ze specjalnej listy walentynkowej wybranej przez siebie osobie.