"Nasz e-maż" - konkurs fotograficzny dla rodziców, nauczycieli i uczniów

Jedyny taki – konkurs fotograficzny dla rodziców, nauczycieli, uczniów – dla wszystkich osób związanych z Publiczną Szkołą Podstawową nr 2 w Opolu.

Jeśli lubisz robić zdjęcia i masz dobry aparat fotograficzny ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

• Zrób wyjątkowe zdjęcie/-a powiązane z naszą szkołą podczas np. uroczystości szkolnych, zajęć, konkursów, zawodów, itp.
  • Prześlij je w możliwie najwyższej rozdzielczości i jakości na adres: adi.lewandowski@tlen.pl (lub dostarcz na płycie cd/dvd bądź pendrive do p. Adriana Lewandowskiego)
  • Oglądaj je zawsze wchodząc na stronę szkoły w głównym pokazie zdjęć umieszczonym w górnej części ekranu.

Zdjęcia przekazujemy do końca roku szkolnego 2013/2014.

Zwycięskie fotografie (6 – 8) będą umieszczone w nagłówku strony.

Twórzmy razem wizerunek szkoły!