Dzień Edukacji Narodowej - relacja

W tej myśli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 Opolu dnia 14 października podziękowali swoim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za codzienny trud.

Gości, uczniowie powitali chlebem i solą. Każdy z nich otrzymał laurkę z życzeniami. Klasy IIb i IIIa przygotowały występ dla nauczycieli. Były wiersze, scenki sytuacyjne, skecze, piosenki, występy szkolnego zespołu wokalnego i tanecznego oraz soliści – wszystko pod okiem Pań: Urszuli Długosz, Beaty Kachny, Elżbiety Bilińskiej i Elżbiety Raczkowskiej. Na koniec wykonawcy zaśpiewali nauczycielom „Sto lat”. Za występ otrzymali gromkie brawa.

Gościom przybyłym do świetlicy uroczystość bardzo się podobała. Było wesoło!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Rodzicom dziękujemy za pomoc. Ukłony w stronę pani Oli Stochmal za „odlotowe” laurki dla Gości.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Adrian Lewandowski, mgr Urszula Długosz, mgr Beata Kachny
FOTO: mgr Adrian Lewandowski, p. Aleksandra Stochmal