Klasa IVb - relacja słowami uczennicy

20 września 2013r. we wtorek klasy czwarte wybrały się na rajd czwartoklasistów.

Na początku dostaliśmy odznaki z napisem: „Integracyjny Rajd Czwartoklasistów 2013”. Wszyscy razem mieli jechać jednym autobusem, ale okazało się, że dla klasy IVa zabrakło miejsca. Uczniowie wraz z wychowawcą musieli czekać na następny autobus.

Jak już dojechaliśmy do ogródków działkowych to jeszcze szliśmy ok. godziny, mijając mini tor przeszkód, czyli przeskakiwaliśmy przez błoto i kałuże. Przechodziliśmy również przez zagrody z końmi. Podczas pokonywania wyznaczonych trudności nasz fotograf upamiętniał najciekawsze i niezapomniane chwile.

Jak pokonaliśmy wyznaczone przeszkody, doszliśmy na polanę, na której piekliśmy kiełbaski. W czasie odpoczynku dołączyła do nas klasa IVa, która jechała drugim autobusem. Kiedy już byliśmy wszyscy razem jeden z nauczycieli ogłosił zaplanowane konkursy. Podczas udziału w zabawach, w ognisku piekły się ziemniaki, które później zjadaliśmy ze smakiem. Na koniec rajdu każdy otrzymał nagrody.

Dzień był udany i wszyscy wróciliśmy bardzo zadowoleni do domu.

OPRACOWANIE INFORMACJI: Magdalena Rakint z klasy IVb