APELE PODSUMOWUJĄCE I semestr 2023/2024 – DUŻA DWÓJKA

APELE PODSUMOWUJĄCE - I semestr - 2023/2024 – DUŻA DWÓJKA

2 lutego 2024 r. odbyły się po raz kolejny uroczyste apele podsumowujące zmagania naszych uczniów w I semestrze. Pierwszy apel był dla uczniów z klas 4-5 a kolejny dla uczniów klas 6-8.

Wspólnie z nauczycielami i wychowawcami świętowaliśmy sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych oraz na arenach sportowych na szczeblu szkolnym, pozaszkolnym, wojewódzkim ogólnopolskim.

Tym razem rozdaliśmy ponad 180 słodkich niespodzianek dla laureatów, które były ufundowane jak co roku przez Radę Rodziców. Cieszymy się, że coraz więcej uczniów bierze udział w konkursach i zawodach sportowych i pięknie reprezentuje naszą szkołę na zewnątrz.

Poniżej listy nagrodzonych w konkursach dydaktycznych oraz sportowych.