DNI PATRONA SZKOŁY - UROCZYSTY APEL

Corocznie w naszej szkole obchodzone są Dni Patrona Szkoły. W tym roku, 24 listopada uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w uroczystym apelu podsumowującym zorganizowane z tej okazji konkursy. W ramach zadań konkursowych uczniowie podczas zajęć w szkole:
- układali rymowanki o patronie szkoły,
- recytowali wiersze o tematyce sportowej,
- pisali list do kolegi lub koleżanki o naszej szkole. Uczniowie wykonywali również prace plastyczne o tematyce sportowej oraz brali udział w konkursie szachowym. Nie zabrakło też konkurencji sportowej, w której uczniowie rywalizowali w technice „Biegu po kopercie”
Podczas apelu zostali ogłoszeni zwycięzcy konkursów, którym zostały wręczone nagrody i dyplomy. Całą uroczystość uświetniły występy artystyczne klas 3a, 3b, oraz 3c.

Lista Laureatów

Opracowanie: mgr Daria Michalewska