Językowa zabawa w klasach 1a i 1c

ZABAWA JĘZYKOWA W KLASACH 1a i 1c

Klasy pierwsze z dużym zaangażowaniem wkraczają w przygodę nauki języka angielskiego w naszej szkole. Nowo poznane słownictwo uczniowie utrwalają na wiele ciekawych sposobów, między innymi poprzez udział w grach i zabawach językowych.

Podczas ostatnich lekcji dzieci pracowały metodą projektu w ramach zabawy w sklep - „Shop game”.

Uczniowie wcielali się w role sprzedających i kupujących produkty, używając przy tym zwrotów w języku angielskim. Rozwijali swoje umiejętności komunikacji i prowadzenia krótkiego dialogu w języku obcym oraz utrwalali przy tym poznane słownictwo z zakresu zabawek i przedmiotów szkolnych.

Wszyscy chętnie robili zakupy i wspaniale poradzili sobie z zadaniem!

Opracowanie i fotorelacja: mgr Martyna Renćmit

FotoFoto