Finał Mistrzostw Miasta Opola w Halowej Piłce Nożnej

Nasi chłopcy świetnie się spisali w Mistrzostwach Miasta Opola w Halowej Piłce Nożnej.

Dnia 9 listopada 2015 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 24 odbyły się eliminacje do Mistrzostw Miasta Opola w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych Miasta Opola.

W tej grupie eliminacyjnej udział wzięły cztery szkoły: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26, Publiczna Szkoła Podstawowa Katolicka i Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2.

Wyniki naszych meczów:

• PSP nr 24 w Opolu – PSP nr 2 w Opolu (1:5)
  • PSP Katolicka w Opolu – PSP nr 2 w Opolu (0:11)
  • PSP nr 26 w Opolu – PSP nr 2 w Opolu (1:8)

Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w eliminacjach i tym samym zakwalifikowała się do Turnieju Półfinałowego.

Turniej półfinałowy rozegrano 13 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5.

W turnieju tym reprezentacja naszej szkoły rozegrała mecze z:

• PSP nr 5 w Opolu – PSP nr 2 w Opolu (0:5)
  • Szkoła Podstawowa Tak w Opolu – PSP nr 2 w Opolu (3:5)
  • PSP nr 15 w Opolu – PSP nr 2 w Opolu (0:8)

Rozgrywki półfinałowe zakończyły się wygraną naszej szkoły, zakwalifikowaliśmy się do Finału.

Finałowe zawody zorganizowane zostały w Publicznej Szkole Podstawowej nr 24 w dniu 17 listopada.

Szkoła nasza zajęła drugie miejsce uzyskując wyniki:

• PSP nr 15 w Opolu – PSP nr 2 w Opolu (0:4)
  • PSP nr 9 w Opolu – PSP nr 2 w Opolu (2:1)
  • PSP nr 26 w Opolu – PSP nr 2 w Opolu (1:4)

Naszą reprezentację stanowili: Daniel Cieśla (z klasy VIa), Marcel Jaszczyk (z klasy VIa), Jakub Maciejewski (z klasy VIa), Michał Kaniuka (z klasy VIa), Kacper Łyszczarczyk (z klasy Vb), Bartosz Zarzycki (z klasy VIb), Adam Fąferko (z klasy Va), Kamil Semczuk (z klasy Va).

Najlepszym zawodnikiem finału został Daniel Cieśla z klasy VIa.

Gratulujemy!

OPIEKUN I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Bogusława Westenholz