Pływackie Grand Prix Puchar Regionów i Miast Partnerskich Opola 2015

Znakomicie zaprezentowali się pływacy i pływaczki Zrywu Opole podczas Grand Prix Pucharu Regionów i Miast Partnerskich Opola rozgrywanych w „Wodnej Nucie”.

Zryw zdobył Puchar Prezydenta Miasta Opola, a także Puchar Marszałka Województwa Opolskiego.

W zmaganiach indywidualnych reprezentanci Zrywu zdobyli 34 medale, w tym 15 złotych, 9 srebrnych i 10 brązowych, co dało im pierwszą lokatę.

Swój udział w dorobku medalowym mają uczniowie klasy VIb Magdalena i Patryk Krzyszkowscy.

Magdalena zdobyła srebro w 200 m. stylem grzbietowym i zmiennym oraz w 100 m. grzbietem, Patryk w swoim ulubionym stylu klasycznym na dystansach 50, 100 i 200 m. zajmując za każdym razem trzecie miejsce.

Dodatkowo najmłodszym uczestnikiem zawodów został reprezentant Zrywu Opole i jednocześnie uczeń klasy IIc Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 – Stanisław Szczygieł. Otrzymał on przepiękny puchar.

Grand Prix Puchar Regionów i Miast Partnerskich Opola to zawody z 30-letnią tradycją. W tegorocznej edycji wzięło udział blisko 350 zawodników z 29 klubów z Polski, a także Czech, Niemiec i Litwy.

Więcej informacji na: mkszryw.opole.pl, facebook.com/MKSZrywOpole

OPRACOWANIE INFORMACJI: p. Marcin Krzyszkowski