Międzyklasowy Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas I - III

Dnia 15 kwietnia 2015r. odbył się w naszej szkole Międzyklasowy Konkurs Czytelniczy dla uczniów z klasy I – III.

Uczniowie w formie pisemnej odpowiadali na pytania do lektur. W konkursie brali udział następujący uczniowie: Dobrochna Kantorowicz (z klasy Ia), Justyna Glapiak (z klasy Ie), Maciej Maciejewski (z klasy Ia), Paulina Joniak (z klasy IIb), Kinga Rajwa (z klasy IIa), Natalia Rapińska (z klasy IIc), Hanna Kaniuka (z klasy IIc), Agata Trzaskowska (z klasy IIc), Piotr Kołacha (z klasy IIa), Paulina Konfisz (z klasy IIc), Hanna Calicka (z klasy IIIa), Urszula Domagała (z klasy IIIa), Zofia Mika (z klasy IIIa), Maciej Soboń (z klasy IIIb), Zuzanna Wojnar (z klasy IIIa) i Anna Świerc (z klasy IIIc).

Wszyscy biorący udział w konkursie wykazali się dużą znajomością przeczytanych lektur.

Największą liczbę punktów zdobyli i zakwalifikowali się do Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego: Dobrochna Kantorowicz (z klasy Ia), Paulina Joniak (z klasy IIb) oraz Hanna Calicka (z klasy IIIa).

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Nina Biela
FOTO: mgr Nina Biela