XX Jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny uczniów klas trzecich

We wtorek 14 kwietnia 2015r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbył się XX Jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny uczniów klas trzecich. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali: Natalia Chrobak z klasy IIIc i Jan Bobrowski z klasy IIIa.

W ciągu 45 minut uczniowie rozwiązywali dziewięć zadań ortograficznych na karcie pracy.

W trakcie obrad komisji konkursowej uczniowie obejrzeli film pt. „Krudowie”. Po zakończeniu projekcji filmu odbyło się wręczenie nagród, dyplomów dla laureatów i wyróżnionych uczniów.

W tym roku pięciu uczniów zostało laureatami tego konkursu, a siedmiu uczniów otrzymało wyróżnienia w tym Natalia Chrobak, która otrzymała dyplom oraz nagrodę książkową, a także pamiątkową zakładkę do książki, która będzie wszystkim uczestnikom przypominała o tym, że to już dwudziesta edycja tego konkursu i od dwudziestu lat w komisji konkursowej pracują nauczycielki naszej szkoły: p. Bożena Czajka, p. Urszula Długosz i p. Beata Kachny.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata Kachny
FOTO: mgr Beata Kachny