SZKOLNE ŚWIĘTO DYNI

26 października w naszej szkole obchodziliśmy Święto Dyni. Przygotowania do tego dnia trwały cały tydzień. Uczniowie tworzyli wyjątkowe prace w ramach konkursu na najładniejszy dyniowy plakat.

Kreatywne i pomysłowe dzieła  ozdobiły szkolny hol. Zwycięzcą konkursu została  klasa 3c! Serdecznie gratulujemy wszystkim!

Dodatkową atrakcją w tym dniu były zdjęcia klasowe, grupowe lub indywidualne w "dyniowej ramce". Uczestnicy przebrali się w tematyczne stroje. W szkole zdecydowanie zrobiło się pomarańczowo - uczniowie stanęli na wysokości zadania.

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy pomogli dzieciom w przygotowaniu tak pięknych prac serdecznie dziękujemy.

Opracowanie i fotorelacja: mgr Magdalena Zawalich, mgr Martyna Renćmit