Pożegnanie klasy 3d

W piątek 16 czerwca odbyło się Pożegnanie klasy 3d przygotowane przez Fabrykę Dziecięcych Uśmiechów.

Panie animatorki – Martyna i Dorota prowadziły dla dzieci różne formy aktywności:

*zabawy z chustą animacyjną ,

*tańce ze wstążkami ,

*zabawy ruchowe,

*tory przeszkód ,

*gry zręcznościowe ,

*eksperymenty,

*mini disco z Myszką Mickey,

*wyrzutnie piankowych rakiet ,

*przeciąganie liny,

*pokaz modelowania balonów,

*zabawy z T-rex'em.

Podczas zabaw uśmiechy ozdobiły  twarze dzieci. Zabawy były  oderwaniem od zajęć szkolnych, potrzebnym relaksem i radością z uczestnictwa w wydarzeniu. Na koniec był piętrowy, papierowy tort, a każdy jego kawałek  zdobiło logo szkoły, w środku zaś  były niespodzianki dla dzieci. Wspólne  klasowe zdjęcie, po latach będzie miłym wspomnieniem  czasu spędzonego w Małej Dwójce. Zabawa była super! Trudno było wrócić na zajęcia. Dziękujemy pięknie  organizatorom - Fabryce Dziecięcych Uśmiechów i sponsorom – Rodzicom dzieci.
W klasie na dzieci czekała kolejna niespodzianka. Przewodniczący klasy 3d – Szymon Marzec ze swoją Mamą  przygotował  prezenty dla koleżanek i kolegów - zabawkę i różne słodycze. Szymon podziękował  wszystkim za trzy lata wspólnej pracy i zabaw. Była to wzruszająca chwila

Wszystkim dzieciom życzymy powodzenia w klasie czwartej Mamy nadzieję, że będziecie wracać myślami do naszych wspólnych chwil w Małej Dwójce

Opracowanie: p.Martyna Dąbska, mgr Urszula Długosz