Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości

W dniu 8 listopada, w okazji Święta Niepodległości, w naszej szkole odbył się uroczysty apel.

Wzięli w nim udział uczniowie klas IV – VI. Składał się z trzech części. W pierwszej – przedstawiona została przez p. Małgorzatę Marcinkiewicz prezentacja historyczna na temat okoliczności odzyskania przez Polskę niepodległości. W drugiej części uczniowie z klasy IVc (przygotowani przez p. Grażynę Linkiewicz) recytowali poezję patriotyczną. W końcowej części wystąpił chór szkolny, który przygotował ( pod kierunkiem p. Elżbiety Bilińskiej) krótki występ, na który złożyło się kilka pieśni z tego okresu.

Całości spotkania towarzyszył miły nastrój, a młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Małgorzata Marcinkiewicz
FOTO: mgr Małgorzata Marcinkiewicz