Mistrzostwa Miasta Opola w Judo Szkół Podstawowych

W sobotę 12 grudnia 2015 r., zakończyliśmy kolejną imprezę zorganizowaną wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym OKAY Opole: Mistrzostwa Miasta Opola w Judo Szkół Podstawowych.

W sobotnich zawodach udział wzięło 72 zawodników z 19 szkół, a na trybunach zasiadło ponad 80 kibiców. Wspaniała atmosfera, przepełniona chwilami radości i wzruszenia, daje przekonanie, że warto było przybyć na te zawody, by bezpośrednio doświadczyć tego, jak wspaniałym sposobem wychowania jest judo.

Ogromnym sukcesem dla naszej szkoły, zakończyła się rywalizacja drużynowa, w której zdobyliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej, dzięki czemu przez najbliższy rok, będziemy Drużynowym Mistrzem Opola w Judo Szkół Podstawowych.

Złotymi medalistami z naszej szkoły zostali.:

• Kacper Borowicz
  • Zuzanna Koblak
  • Amelia Łopianiak
  • Lew Zbożny

W zawodach wzięło udział 23 naszych uczniów, którzy oprócz 4 złotych medali zdobyli, 4 srebrne, oraz 11 brązowych!

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w tej ważnej w kalendarzu opolskiego sportu imprezie, jaką są Mistrzostwa Miasta Opola w Judo Szkół Podstawowych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Grzegorz Kozdraś
FOTO: mgr Grzegorz Kozdraś