21 listopada - Dzień Życzliwości

21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Z tej okazji uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przyszli ubrani na żółto.

Przed pokojem nauczycielskim można było znaleźć karteczki z pozytywnymi zwrotami. Dzięki przeprowadzonym zajęciom uczniowie klas 4 dowiedzieli się jakimi cechami charakteryzuje się osoba życzliwa oraz w jaki sposób mogą okazać życzliwość.

Powodzeniem cieszyła się akcja sprzedaży babeczek, podczas której uczniowie na cele Samorządu Uczniowskiego
uzbierali 610 złotych. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością.

Ten dzień przyniósł wiele radości. Na korytarzach szkolnych mogliśmy usłyszeć mnóstwo miłych słów, którymi wzajemnie się obdarzaliśmy.

Pamiętajmy: życzliwi możemy być na co dzień, nie tylko od święta.
Zapraszamy do obejrzenia galerii poniżej.

Organizatorzy: Agnieszka Stojakowska-Litwin, Natalia Kubas, Anna Ilska-Pansa.

Opracowanie: p. Agnieszka Stojakowska-Litwin

FotoFoto