Futsaliści najlepsi w mieście!

31 października odbyły się Mistrzostwa Opola w Futsalu w kategorii Igrzysk Dzieci.

W  rundzie półfinałowej mierzyliśmy się z dwoma zespołami. Wygraliśmy 3:0 z PSP 29 i 5:2 z PSP 33.
Te zwycięstwa  pozwoliły na awans do grupy finałowej. W rundzie finałowej spotkaliśmy się ze szkołami PSP 15 i PSP 5. Oba mecze wygraliśmy: z PSP 15 3:0, z PSP 5 2:1, co dało nam historyczny awans do rozgrywek Półfinałów Wojewódzkich, które odbędą się 19 grudnia w Toyota Park.

Skład naszej reprezentacji :  Aleksandroff Dawid, Świerczek Wojciech, Kaleta Jan, Facini Fabio, Lisicki Kazimierz, Sarna Oskar, Masiuliniec Jakub, Szkwarek Stanisław, Bakhminskyi Maksym, Karbowski Wiktor.
Trener drużyny: Beata Kiersztajn

Gratulujemy sportowej postawy, życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie: p. Beata Kiiersztajn

FotoFoto