Mistrzostwa Miasta Opola w piłce nożnej chłopców

24 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Miasta Opola w piłce nożnej chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę rozegrali trzy turnieje: eliminacyjny, półfinałowy oraz finałowy.

Dzięki bardzo dobrej grze, wygrali wszystkie mecze tym samym zostali Mistrzami Miasta Opola w piłce nożnej.

Poniżej wyniki turnieju finałowego:

PSP 2 : PSP 21 ( 5:2)
PSP 2 : PSP 5 (1:0)
PSP 2 : PSP15 ( 2:1)

Skład naszej reprezentacji: Wiktor Karbowski, Dawid Aleksandroff, Wojciech Świerczek, Jan Kaleta, Kazimierz Lisiński, Oskar Sarna, Vladyslav Lutsenko, Kostek Peszko, Jakub Masiulianiec, Stanisław Szkwarek, Bartosz Trzciński, Dawid Semoshkin, Krzysztof Woldański.

Serdecznie gratulujemy sukcesu sportowego i życzymy powodzenia w półfinale wojewódzkim, w którym nasza drużyna będzie reprezentowała Miasto Opole.

Opracowanie: p. Beata Kiersztajn