Udział w Nocnym Pływaniu Długodystansowym

Dnia 26 listopada 2021 r. nasza szkoła wzięła udział w Nocnym Pływaniu Długodystansowym organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z WOPR Opole i Szkołą Pływania Barabasz.

Nocne? Bo pływaliśmy późnym wieczorem. Długodystansowe? Ponieważ dystans zależał od Naszych możliwości. Celem zawodów było pokonanie przez drużynę dowolnym stylem pływackim w konwencji sztafety jak najwięcej metrów w czasie 30 min. w kategorii Junior.

W zawodach udział wzięło 13 drużyn. Nasza ekipa składająca się z uczniów z różnych klas przepłynęła dystans: 1880 m! Gratulacje! Jak na pierwszy występ w tym dniu, jedynej szkoły publicznej to świetny wynik!

Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie powtórka z rozrywki.

Nasza ekipa w składzie: Tomasz Lula z klasy 5a, Marcel Łyszczarczyk z klasy 5a, Maksymilian Papla z klasy 6a, Tymoteusz Sitkowski z klasy 6a, Paulina Domagała z klasy 6b, Karolina Kropelnicka z klasy 7a, Alan Mołodecki z klasy 7a oraz Sebastian Sokolnicki z klasy 7d.

Opiekunem była p. Aleksandra Kleszcz

Opracowanie: mgr Aleksandra Kleszcz