#MOVEWeekPoland w PSP 2

Uczniowie naszej szkoły w tym roku dołączyli do 600 placówek szkolnych i przedszkolnych
biorących udział w ogólnopolskiej akcji promującej aktywny tryb życia pod nazwą MOVEWeek.

Imprezą organizowaną pod tym hasłem był 23 Festyn Olimpijski. Specjalnie na
tę okazję zostały przygotowane liczne atrakcje. W programie występów pojawiły się występy artystyczne, konkurencje sportowe.
Miłym akcentem festynu były wspólne tańce dzieci,
rodziców oraz nauczycieli pod okiem pani Kasi, instruktorki „ZUMBY”. Najmłodsi mieli okazję obejrzeć pokaz baniek mydlanych, każde dziecko miało również możliwość samodzielnie korzystać ze specjalnych obręczy i wykonać własny mini pokaz akrobacji
baniek mydlanych. Największą atrakcją okazała się dmuchana zjeżdżalnia, na którą dzieci co chwila ustawiały się w kolejce. Uczestnicy festynu mogli liczyć na dobrą zabawę, mile i aktywnie spędzony czas, co widać na załączonym filmiku poniżej.

Opracowanie: p. Iwona Amrogowicz, p. Katarzyna Miernicka