Szkoła pełna aktywności - wycieczka do Wilkas

20 września w naszej szkole odbyły się eliminacje 2 edycji Szkoły Pełnej Aktywności. Uczniowie klasy 6A zdobyli największą liczbę punktów oraz wygrali główną nagrodę. Bezpłatny wyjazd na trzydniową wycieczkę dla całej klasy na Mazury.

W dniach 21-24 listopada w Wilkasach odbył się wielki finał Szkoły Pełnej Aktywności. Uczestniczyli w nim zwycięzcy sześciu eliminacji które odbywały się w Opolu, Rzeszowie, Olsztynie, Warszawie, Wrocławiu i Lublinie. 120 uczestników, którzy przyjechali aktywnie spędzić czas i cieszyć się z wygranych. Nie zabrakło turniejów, gier i zabaw integracyjnych. Dzieci wykonywały szereg konkurencji od turniejów piłki nożnej i koszykówki, tory przeszkód, wyścigi, boccia, wiosłowanie na ergometrze wioślarskim, zadania umysłowe i wiele innych. Tym razem jednego zwycięzcy nie było, a z sukcesu mogli cieszyć się wszyscy.
W finale wystartowały:
– Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie (klasa VI A)
– Szkoła Podstawowa w Spalonej (klasa VI B)
– Szkoła Podstawowa w Woli Przybysławskiej (klasa V)
– Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie (klasa VI B)
– Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu (klasa VI A)
– Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie (klasa VI B)

Podczas finału wszystkim uczestnikom zostały wręczone koszulki oraz pamiątkowe statuetki aktywnego ucznia. To wyróżnienie zapisze się w historii szkoły a z pewnością w pamięci klasy 6a.

Zdjęcia z wyjazdu:
Opiekunowie: Aleksandra Kleszcz, Beata Kiersztajn.

Opracowanie: Beata Kiersztajn

FotoFoto