Festiwal Sztafet - mamy pierwsze medale!

21 września, nasi uczniowie startowali w Mistrzostwach Miasta Opola w Festiwalu Sztafetowym w
kategorii Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Chłopcy z grupy starszej w składzie: Jeremiasz Wołek, Kevin Ploch, Dawid Sas, Piotr Bialik, zajęli I miejsce w Sztafecie Olimpijskiej.
Chłopcy z grupy młodszej
brali udział w 2 startach - Sztafecie Szwedzkiej w składzie: Kazimierz Lisiński, Wojciech Świerczek, Jan Kaleta, Oskar Sarna oraz 4x100 m w składzie: Dominik Retmańczyk, Wojciech Świerczek, Fabio Fachini, Kazimierz Lisiński – w obu startach zajęli III miejsce.
Dziewczyny z grupy młodszej Sztafeta Szwedzka w składzie:
Alicja Juścińska, Hanna Baklarz, Teresa Oloś, Wiktoria Kowalska, Nadia Mołodecka, wywalczyły złoto.
Dwie sztafety uzyskały awans do finału wojewódzkiego - dziewczyny z grupy młodszej - Sztafeta
Szwedzka oraz chłopcy z grupy starszej - Sztafeta Olimpijska, który odbędzie się w Opolu 27.09.2023 r.

Opracowanie: Beata Kiersztajn