Konkurs recytatorski „Twórczość dziecięca”

4 kwietnia w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość dziecięca”. Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich - laureaci konkursów klasowych.

Dzieci prezentowały wiersze ulubionych autorów książek dla najmłodszych. Byli wśród nich Julian Tuwim, Jan Brzechwa, Wanda Chotomska, Danuta Wawiłow, Wszyscy uczestnicy byli dobrze przygotowani i świetnie poradzili sobie z tym trudnym zadaniem.

Laureaci :

Dominika Nierenberg z klasy 1b

Weronika Pawłowska z klasy 3c

Wyróżnienia:

Magdalena Kościuszko z klasy 1a

Martyna Salwa z klasy 1c

Elena Samborska z klasy 2b

Maja Wasiliew  z klasy 2c

Mila Pachura z klasy 2d

Natalia Wiśniewska z klasy 3a

Zuzanna Surma z klasy 3b

Gratulujemy uczestnikom wyników!

Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w konkursie oraz wychowawcom za przygotowanie swoich uczniów.

Organizatorami konkursu były: p. mgr Beata Trenczek, p. mgr Elżbieta Raczkowska i p. mgr Siglinda Piechota.

Opracowała: mgr Beata Trenczek, mgr Jolanta Tańska-Mende