Konkurs wiedzy - "Najlepsi z najlepszych".

KONKURS WIEDZY ,,Najlepsi z najlepszych”

W ramach  Wielkiego Tygodnia ,,Małej Dwójki”, 21 maja 2021 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs wiedzy dla uczniów klas  trzecich pt. ,,Najlepsi z najlepszych”. Wzięli w nim udział zwycięzcy quizów matematycznych i humanistycznych, które wcześniej odbyły się w każdej z klas.

W zmaganiach wzięły udział cztery dwuosobowe drużyny. Uczniowie odpowiadali na pytania z wiedzy ogólnej. Każda z grup miała cztery szanse na popełnienie pomyłki, po ich stracie  odpadała z dalszej gry.

Wygrali uczniowie klasy 3 c: Krzysztof Woldański i Maria Sowińska, którzy po długich zmaganiach, pokonali wytrwale walczące uczennice klasy 3b.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opracowanie: mgr Dominika Waluś, mgr Beata Trenczek

Relacja fotograficzna: mgr Katarzyna Maj