Wyniki konkursu 11 listopda

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości w dniu 11 listopada 1918 r.  jest co roku bardzo uroczyście świętowana.
W tym roku pandemia również  nie przeszkodziła uczniom Małej Dwójki w uczczeniu tego Święta.
Dzieci wszystkich klas I - III wzięły udział w konkursie plastycznym pod hasłem -
"POLSKA- MOJA OJCZYZNA".  Konkurs odbył się w szkole, podczas zajęć lekcyjnych. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do konkursu, a prace przez nie wykonane wyrażały miłość do swojej Ojczyzny.
Wśród wielu prac nagrodzono te, które wyróżniały się szczególnie pomysłem, wykonaniem oraz
estetyką.
Oto nagrodzone prace:
KLASY PIERWSZE
1  miejsce - Bartek Trzciński - 1 c
2  miejsce - Hanna Paloc 1 b
3  miejsce- Jędrzej Podgórny - 1a
wyróżnienie - Mila Pachura - 1 d
KLASY  DRUGIE
1 miejsce- Sandra  Kociok 2 b
2 miejsce - Julia  Hrycaj - 2c
3 miejsce-  Szymon  Kocoń - 2 a
wyróżnienie - Teresa  Oloś - 2 d
KLASY  TRZECIE
1 miejsce- Jakub  Grabiński - 3 b
2 miejsce - Cezary  Nosal - 3 a
3 miejsce - Karolina  Stefaniak - 3 d
wyróżnienie - Łucja  Kmita - 3 c

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
                                                                                       Organizatorki Konkursu: mgr Bożena Kęs, mgr Emilia Grzywa