Turniej Piłki Ręcznej klas IV-V na Stegu Arenie

Nasi uczniowie z klas czwartych i piątych mieli okazję zmierzyć się na boisku z ośmioma zespołami opolskich szkół w piłce ręcznej. Turniej, który został rozegrany na Stegu Arenie w Opolu odbył się 13 października 2021 r.

Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Była wspólna rozgrzewka, a w  przerwie między meczami odwiedził zawodników trener KPR Gwardii Opole – p. Rafał Kuptel (dwukrotnie wybrany najlepszym szkoleniowcem PGNiG Superligi), który chętnie rozdawał autografy i rozmawiał z młodymi zawodnikami. Mali szczypiorniści otrzymali koszulki sportowe, prezenty niespodzianki, bilet wstępu na mecz Gwardii Opole i częstowali się przygotowanym poczęstunkiem. Wszystkim kibicowała maskotka drużyny – Gwardek.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Krzysztof Woldański, Marcin Hajt, Dawid Aleksandroff, Antoni Frączek, Tymon Rajwa, Kacper Jonczyk, Łukasz Polak, Dominik Ratmańczyk - zajęła zaszczytne drugie miejsce na podium, po zaciętej walce w finale z Publiczną Szkołą Podstawową nr 11 w Opolu.

Gratulacje dla zawodników i brawa za zaangażowanie i sportową rywalizację! Zdobyte doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości!

Opracowanie: mgr Magdalena Czech